
УВ(SPC)-3150 6201271/4250129747 Ремень Rubena (Чехия)
1 508,34 ₴
- В наявності
- Код: SPC- 3150cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
22468
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3180 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3067 мм |
| Позначення виробника | SPC- 3150cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 508,34 ₴

