1111
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Висота ременя | 18 мм |
| Ширина ременя | 22 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4530 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4417 мм |
| Позначення виробника | SPC- 4500cz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 151,90 ₴


