
331094 25х16-4300 Ремінь Stomil Plus (Польща) NEW HOLLAND
2 436 ₴
- Готово до відправки
- Код: 25X16/E-4300
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 25х16-4300 (25X16/E-4300) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю 25х16. Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1530380; DEUTZ-FAHR: 6211034; 880022156425; 0621 1034; 088-002215-6.425; NEW HOLLAND: 331094 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.47 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4339 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4239 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1530380; DEUTZ-FAHR: 6211034; 880022156425; 0621 1034; 088-002215-6,425; NEW HOLLAND: 331094 |
| Позначення виробника | 25X16/E-4300 |
| Ширина ременя | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 436 ₴




