
53070000484/03 2НВ(2HB BP)-1725 Ремінь Stomil Plus (Польща) FORTSCHRITT
3 006,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2B BP/E-1725
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 2НВ-1725 (2B BP/E-1725) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 2НВ(2HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0323173; CASE INTL., HARVESTER: 4131781055; FORTSCHRITT: 53070000484/03; MASSEY FERGUSON: 528089; NEW HOLLAND: 9814069; 9501018; 84817629; 89814069 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1725 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1673 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0323173; CASE INTL., HARVESTER: 4131781055; FORTSCHRITT: 53070000484/03; MASSEY FERGUSON: 528089; NEW HOLLAND: 9814069; 9501018; 84817629; 89814069 |
| Позначення виробника | 2B BP/E-1725 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 006,66 ₴




