
CQ35530/CQ40222 2НВ(2HB BP)-1912 Ремень Endura (Индия) JOHN DEERE
657,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021128
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1543
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1912 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1860 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0223185; AHWI: 50.2.1912.B.X; 5021912BX; CLAAS: 661031.0; 661031.1; 661031.2; 661031.3; JOHN DEERE: CQ35530; CQ40222 |
| Позначення виробника | 2BBP-1912 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657,90 ₴

