1578
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1950 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1898 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423188; CLAAS: 673614.0; 673614.1; DEUTZ-FAHR: 1147547; JOHN DEERE: E76854; MASSEY FERGUSON: 71147547; MENGELE: 98024123; 98-024123; NEW HOLLAND: 617362; 86520043 |
| Позначення виробника | НВ2- 1950cz |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


