
619077 2НВ(2HB BP)-2062 Ремень Endura (Индия) SAMPO ROSENLEW
714,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00071223
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1626
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2062 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2010 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 2023197; CASE INTL., HARVESTER: 313437; KRONE: 9215330; 9215540; 921533.0; 921554.0; SAMPO ROSENLEW: 619077 |
| Позначення виробника | 2BBP-2062 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714,60 ₴

