
229760/80229760/86584741/700054712 2НВ(2HB BP)-2380 Ремінь Gates (США) NEW HOLLAND
4 525,74 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0323219
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2380 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2328 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0323219; CLAS: 570195.2; 660315.0; JOHN DEERE: YC19014; MASSEY FERGUSON: 71390561; NEW HOLLAND: 229760; 80229760; 86584741; 700054712 |
| Позначення виробника | G0323219 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 525,74 ₴

