
176438.0 2НВ(2HB BP)-3300 Ремінь Stomil Plus (Польща) CLAAS
3 021,24 ₴
- Під замовлення
- Код: 2B BP/E-3300
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 2НВ-3300 (2B BP/E-3300) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 2НВ(2HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1423290; CASE INTL., HARVESTER: F23028; CLAAS: 176438.0; DEUTZ-FAHR: 1310382; 6215231; 890009466041; 089-000946-6.041; MASSEY FERGUSON: 2439710W1; 6290856M1; 6209374M1; NEW HOLLAND: 85004722; ROSTELMACH: 6201404; 6201424 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3248 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423290; CASE INTL., HARVESTER: F23028; CLAAS: 176438.0; DEUTZ-FAHR: 1310382; 6215231; 890009466041; 089-000946-6.041; MASSEY FERGUSON: 2439710W1; 6290856M1; 6209374M1; NEW HOLLAND: 85004722; ROSTELMACH: 6201404; 6201424 |
| Позначення виробника | 2B BP/E-3300 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 021,24 ₴




