
1603701/1603701M1 2НВ(2HB BP)-3412 Ремінь Stomil Plus (Польща) MASSEY FERGUSON
3 107,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2B BP/E-3412
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 2НВ-3412 (2B BP/E-3412) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 2НВ(2HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1623297 EE-TECH; DRONNINGBORG: 41992100; D41992100; LAVERDA: 344311129; 344311129K; MASSEY FERGUSON: 1603701; 1603701M1; NEW HOLLAND: 84064058; ROSTELMACH: 101859554 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3412 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3360 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1623297 EE-TECH; DRONNINGBORG: 41992100; D41992100; LAVERDA: 344311129; 344311129K; MASSEY FERGUSON: 1603701; 1603701M1; NEW HOLLAND: 84064058; ROSTELMACH: 101859554 |
| Позначення виробника | 2B BP/E-3412 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 107,16 ₴




