4145
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.92 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3280 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3212 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1927295 EE-TECH; FENDT: 344312128; KPAB: 904030; 904032; LAVERDA: 344312127; 344312128; 344312129; 344312128K; NEW HOLLAND: 84191907 |
| Позначення виробника | 2CBP-3280 |
| Ширина ременя | 48.4 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


