
9817488/89817488 2НС(2HC BP)-4370 Ремінь Endura (Індія) NEW HOLLAND
2 586,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122502
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4263
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.92 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4370 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4302 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0327376; NEW HOLLAND: 9817488; 89817488 |
| Позначення виробника | 2CBP-4370 |
| Ширина ременя | 48.4 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 586,60 ₴

