
6201273 38х18-1500 Ремінь Stomil Plus (Польща) ROSTELMACH
2 427,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38X18 LP/E-1500
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 38х18-1500 (38X18 LP/E-1500) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 38х18. Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 2811136; FORTSCHRITT: 38x18-1500; КЗР0202000Б; ROSTELMACH: 6201273 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.9 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1500 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2811136; FORTSCHRITT: 38x18-1500; КЗР0202000Б; ROSTELMACH: 6201273 |
| Позначення виробника | 38X18 LP/E-1500 |
| Ширина ременя | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 427,78 ₴



