Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2068 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0124204; BIZON: 51103172120; CASE INTL., HARVESTER: 1374310407; 1374-310-407; CLAAS: 023218.0; 742023.0; DRONNINGBORG: 41990054; D41990054; MASSEY FERGUSON: 9811830W2; MENGELE: 98042220; NEW HOLLAND: 98042220 |
| Позначення виробника | G0124204 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


