5103
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2398 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424227; CLAAS: 671012.0; 980851.0; DEUTZ-FAHR: 1141912; 0114 1912; MENGELE: 98036087; 98-036087 |
| Позначення виробника | 3BBP-2450 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


