
4B/HB3250LE 3НВ(3HB BP)-3260 Ремень Endura (Индия) SEMANATOAREA
1 694,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00065476
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
5730
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3260 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3208 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 2124287; BIZON: 3HBBP-3250; CASE INTL., HARVESTER: 7223318; CLAAS: 176442.0; 176442.1; 644965.0; DEUTZ-FAHR: 1145329; 0114 5329; FORTSCHRITT: 60203060; MASSEY FERGUSON: 26746995; SEMANATOAREA: 4B/HB3250LE |
| Позначення виробника | 3BBP-3260 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 694,46 ₴

