
6215255/890009466191/0621 5255/089-000946-6.191 3НВ(3HB BP)-3612 Ремень Rubena (Чехия) DEUTZ-FAHR
4 408,26 ₴
- Немає в наявності
- Код: НВ3- 3612cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
5931
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3612 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3560 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1524314 EE-TECH; CLAAS: 573726.0; DEUTZ-FAHR: 6215255; 890009466191; 0621 5255; 089-000946-6,191; DRONNINGBORG: 41990051; D41990051; MASSEY FERGUSON: 71390188; NEW HOLLAND: 917374; 9817374; 87747431; 89817374; ROSTELMACH: 6201335 |
| Позначення виробника | НВ3- 3612cz |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 408,26 ₴

