
4B/HB3700LE 3НВ(3HB BP)-3700 Ремінь Gates (США) SEMANATOAREA
10 624,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0724321 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3648 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0724321 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 30601915; 191244C1; 191244C2; DRONNINGBORG: 41991600; D41991600; GRIMME: B95.06121; B9506121; NEW HOLLAND: 84589012; SEMANATOAREA: 4B/HB3700LE; ZMAJ: 833553710; 083-355-3710 |
| Позначення виробника | G0724321 EE-TECH |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 624,98 ₴

