
204711250/424002339/4240023395/4260715183 3НВ(3HB BP)-4060 Ремень Rubena (Чехия) FORTSCHRITT
5 258,64 ₴
- В наявності
- Код: НВ3- 4060cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6173
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4060 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4008 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0724347; CASE INTL., HARVESTER: 60038063; 4260715183; FORTSCHRITT: 204711250; 424002339; 4240023395; 4260715183 |
| Позначення виробника | НВ3- 4060cz |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 258,64 ₴

