
41979500/D41979500 3НВ(3HB BP)-4950 Ремінь Gates (США) DRONNINGBORG
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: G1524411 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4950 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4898 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1524411 EE-TECH; DEUTZ-FAHR: 6215258; 890009466194; 0621 5258; 089-000946-6,194; DRONNINGBORG: 41979500; D41979500; JOHN DEERE: H177178; Z69175 |
| Позначення виробника | G1524411 EE-TECH |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

