
6201399 3НВ(3HB BP)-6062 Ремень Endura (Индия) ROSTELMACH
3 079,74 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00065477
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6451
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 6062 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6010 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 2824496; MASSEY FERGUSON: 71348999; ROSTELMACH: 6201399 |
| Позначення виробника | 3BBP-6062 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 079,74 ₴

