
4031827973 3УБ(3-15J)-3556 Ремінь Stomil Plus (Польща) FORTSCHRITT
5 527,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3-15J/E-3556
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 3УБ-3556 (3-15J/E-3556) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 3УБ(3-15J). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0757372; CASE INTL., HARVESTER: 721393736; 4032807784; FORTSCHRITT: 4031827973; REKORD/AGRAM: 53001011 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 16.7 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3556 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3482 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0757372; CASE INTL., HARVESTER: 721393736; 4032807784; FORTSCHRITT: 4031827973; REKORD/AGRAM: 53001011 |
| Позначення виробника | 3-15J/E-3556 |
| Ширина ременя | 50.5 мм |
| Ширина струмка | 15.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 527,08 ₴




