
45X20X2750LI 45х20(HL)-2830 Ремінь Stomil Plus (Польща) SEMANATOAREA
4 614,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: HL/E-2830
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 45х20-2830 (HL/E-2830) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 45х20(HL). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1912236; CLAAS: 178684.0; LAVERDA: 340435127; NEW HOLLAND: 80435127; SEMANATOAREA: 45X20X2750LI і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2871 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2830 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2751 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1912236; CLAAS: 178684.0; LAVERDA: 340435127; NEW HOLLAND: 80435127; SEMANATOAREA: 45X20X2750LI |
| Позначення виробника | HL/E-2830 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 614,24 ₴






