19571
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3241 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3121 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0312262; BIZON: 5165143200; CASE INTL., HARVESTER: 13743 10380; 1374-310-380; NEW HOLLAND: 446969; 356024; 630010; 849514; 804469; 80356024; ZMAJ: 8323220; 083-245-3220 |
| Позначення виробника | HL 45х20 3200cz |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 726,60 ₴


