
51651453200 45х20(HL)-3200 Ремінь Stomil Plus (Польща) BIZON
5 217,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: HL/E-3200
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 45х20-3200 (HL/E-3200) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 45х20(HL).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3241 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3121 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0312262; BIZON: 5165143200; CASE INTL., HARVESTER: 13743 10380; 1374-310-380; NEW HOLLAND: 446969; 356024; 630010; 849514; 804469; 80356024; ZMAJ: 8323220; 083-245-3220 |
| Позначення виробника | HL/E-3200 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 217,84 ₴






