
1374310380/1374-310-380 45х20(HL)-3200 Ремінь Stomil Standard (Польща) CASE INTL.
3 503,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: HL/S/E-3200
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3241 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3200 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3121 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0312262; BIZON: 5165143200; CASE INTL., HARVESTER: 13743 10380; 1374-310-380; NEW HOLLAND: 446969; 356024; 630010; 849514; 804469; 80356024; ZMAJ: 8323220; 083-245-3220 |
| Позначення виробника | HL/S/E-3200 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 503,04 ₴






