
314115/330198/354115/757100/80354115 45х20(HL)-3350 Ремінь Stomil Super (Польща) NEW HOLLAND
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: HL SUP/T/E-3350
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Ремінь 45х20-3350 (HL SUP/T/E-3350) Stomil Super (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 45х20(HL). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0812275; DEUTZ-FAHR: 6241130; 1111630017300; 0624 1130; 1-1116-300-173.00; NEW HOLLAND: 314115; 330198; 354115; 757100; 80354115 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3391 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3271 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0812275; DEUTZ-FAHR: 6241130; 1111630017300; 0624 1130; 1-1116-300-173.00; NEW HOLLAND: 314115; 330198; 354115; 757100; 80354115 |
| Позначення виробника | HL SUP/T/E-3350 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



