
H110375/H118618 4НВ(4HB BP)-2700 Ремінь Endura (Індія) JOHN DEERE
2 058,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122476
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
7496
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2648 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0325248; BIZON: 9818873; CLAAS: 744833.1; JOHN DEERE: H110375; H118618; MASSEY FERGUSON: 312404170; 31-2404170; NEW HOLLAND: 411543; 80411543; 89818873; ROSTELMACH: 6201380 |
| Позначення виробника | 4BBP-2700 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 058,84 ₴

