
20001748/20073421/920001748 4НВ(4HB BP)-3700 Ремінь Stomil Kevlar (Польща) BRAUD
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 4B BP/KA/E-3700
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Ремінь 4НВ-3700 (4B BP/K/E-3700) Stomil Kevlar (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 4НВ(4HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 2625318; BRAUD: 20001748; 20073421; 920001748; MASSEY FERGUSON: 41990065 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3648 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 2625318; BRAUD: 20001748; 20073421; 920001748; MASSEY FERGUSON: 41990065 |
| Позначення виробника | 4B BP/KA/E- 3700 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




