
26746973 4НВ(4HB BP)-5170 Ремень Endura (Индия) MASSEY FERGUSON
3 942,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021179
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8215
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5170 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5118 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1525431; DEUTZ-FAHR: 1145056; 0114 5056; MASSEY FERGUSON: 26746973 |
| Позначення виробника | 4BBP-5170 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 942,78 ₴

