
920098588/20098588 50х22(HM)-2072 Ремінь Stomil Plus (Польща) BRAUD
4 010,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: HM/E-2072
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 50х22-2072 (HM/E-2072) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий варіаторний (широкопрофільний) профілю 50х22(HM). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0713182; BRAUD: 920098588; 20098588; DEUTZ-FAHR: 6215226; 890009464676; 0621 5226; 089-000946-4.676; JOHN DEERE: Z20823; 53288; NEW HOLLAND: 757725; 20098588; SEMANATOAREA: 50X20X1983LI; 51X20X1983LI і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2120 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2072 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1985 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0713182; BRAUD: 920098588; 20098588; DEUTZ-FAHR: 6215226; 890009464676; 0621 5226; 089-000946-4.676; JOHN DEERE: Z20823; 53288; NEW HOLLAND: 757725; 20098588; SEMANATOAREA: 50X20X1983LI; 51X20X1983LI |
| Позначення виробника | HM/E-2072 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 010,22 ₴






