
053640T1 50х22(HM)-2130 Ремінь Gates (США) MASSEY FERGUSON
5 532 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0213186
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2178 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2130 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2043 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0213186; BIZON: 51651502130; 5040/42-012/0; 9720-10729; CASE INTL., HARVESTER: 1374310421; 1374-310-421; LAVERDA: 34435116; MASSEY FERGUSON: 053640T1; NEW HOLLAND: 230078; 417643; 444934; 355797; 80444934; 80355797; 80417643; 80230078; 355797A |
| Позначення виробника | G0213186 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 532 ₴

