
619180 50х22 (HM)-2600 Ремінь Endura (Індія) SAMPO ROSENLEW
1 514,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00022917
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
20018
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2648 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2513 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2013220; MASSEY FERGUSON: S0619180; ROSTELMACH: 6201258; SAMPO ROSENLEW: 619180 |
| Позначення виробника | HM-2600 |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 514,82 ₴

