
41979900/41990059/D41979900/D41990059 5НВ(5HB BP)-3785 Ремень Endura (Индия) DRONNINGBORG
3 092,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122490
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8685
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.3 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3785 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3733 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0226330 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 1169436; DRONNINGBORG: 41979900; 41990059; D41979900; D41990059; FENDT: 41979900; 41990059; FORTSCHRITT: 1169436 |
| Позначення виробника | 5BBP-3785 |
| Ширина ременя | 92.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 092,58 ₴

