
R123436/R123442/R123456/R531353/T178415 8PK-1580 Ремінь Gates (США) JOHN DEERE
1 685,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0785278
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 1580 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0785278; CASE INTL., HARVESTER: J903099; J911570; J911573; J911574; CLAAS: 7700055691; 7700066721; 7700.066.721; JOHN DEERE: R123436; R123442; R123456; R531353; T178415; LANDINI: 714568A1; MASSEY FERGUSON: 3903099; 3911559; 303469220 |
| Позначення виробника | G0785278 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 685,16 ₴

