
11147940/11147950/7700043664/7700048822/7700066737/2158659.0/796475.0 8PK-2280 Ремінь Gates (США) CLAAS
2 539,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0285329
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 2280 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0285329; CLAAS: 11147940; 11147950; 7700043664; 7700048822; 7700.048.822; 7700066737; 7700.066.737; 2158659.0; 796475.0; JOHN DEERE: L115657; L169273; L110607; HXE22087; R521053; R500173 |
| Позначення виробника | G0285329 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 539,98 ₴

