
X696.617.601.000/X696617601000/X696622700000/X696622800000 А-1600(A 1600) Ремінь Gates (США) FENDT
408,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0172189
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1620 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1570 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0172189; CASE INTL., HARVESTER: 52318DA; CLAAS: 744874.0; 744874.1; FENDT: X696.617.601.000; X696.622.700.000; X696.622.800.000; X696617601000; X696622700000; X696622800000; NEW HOLLAND: 87366024; 7A1257 |
| Позначення виробника | A-1600 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408,96 ₴

