
41912300/41912400/D41912300/D41912400 А-2720(A 2720) Ремінь Gates (США) DRONNINGBORG
1 241,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0200204
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2740 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2720 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2690 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0200204; DRONNINGBORG: 41912300; 41912400; D41912300; D41912400; JOHN DEERE: Z35965; NEW HOLLAND: 824176; NEW HOLLAND: 80824176 |
| Позначення виробника | G0200204 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241,40 ₴

