
211148.0/211148.1 В(Б)-1450(B 1450) Ремінь Gates (США) CLAAS
934,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: G2137177
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1476 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1406 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2137177; CLAAS: 211148.0; 211148.1; DEUTZ-FAHR: 1141555; 880077534145; 0114 1555; 088-007753-4.145; GRIMME: B9502223; B95.02223; SEMANATOAREA: 17X13X1443LP |
| Позначення виробника | G2137177 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 934,80 ₴

