
1116091/880022153140/088-002215-3.140 В(Б)-1465(B 1465) Ремінь Gates (США) DEUTZ-FAHR
866,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1401113
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1491 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1465 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1421 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401113; ARBOS: A52733; CASE INTL., HARVESTER: 1979606C2; CLAAS: 667242.0; DEUTZ-FAHR: 1116091; 88002153140; 088-002215-3.140; JOHN DEERE: CA22534; R91407; Z45482; LAVERDA: 340433257; MASSEY FERGUSON: 2835234M1; NEW HOLLAND: 212509; G38715 |
| Позначення виробника | G1401113 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866,58 ₴

