Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1946 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1920 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1876 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2001146; CLAAS: 934301.0; DEUTZ-FAHR: 1145625; 0114 5625; DRONNINGBORG: 41929200; D41929200; LAVERDA: 34043266; 34043270; 430433266; MASSEY FERGUSON: 104486; NEW HOLLAND: 856732; POTTINGER: 4600000026; SAMPO ROSENLEW: 614132 |
| Позначення виробника | G2001146 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


