
20098590/20098590100 В(Б)-3330(B 3330) Ремінь Gates (США) BRAUD
2 373,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1901251 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3356 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3330 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3286 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1901251 EE-TECH; BRAUD: 20098590; 20098590100; CLAAS: 640653.0; 640653.1; JOHN DEERE: M117636; MASSEY FERGUSON: 621258; 402603M1; NEW HOLLAND: 20098582 |
| Позначення виробника | G1901251 EE-TECH |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 373,54 ₴

