Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3806 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3780 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3736 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101285; BIZON: 9704-11283; CASE INTL., HARVESTER: 61067790; 61067791; CLAAS: 051689.0; 020344.0; 068752.0; 068752.1; 505113.1; DEUTZ-FAHR: 6210924; 88002153375; 088-002215-3.375; KVERNELAND: ND96001; MASSEY FERGUSON: 1604401M1; 160440M1 |
| Позначення виробника | G0101285 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


