
276565 В(Б)-4610(B 4610) Ремень Endura (Индия) NEW HOLLAND
534,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00098034
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13986
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4636 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4610 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4566 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1601349; DRONNINGBORG: 41942100; D41942100; MASSEY FERGUSON: 3465729M1; NEW HOLLAND: 276565 |
| Позначення виробника | B-4610 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534,48 ₴

