
41943000/41943200/D41943000/D41943200 В(Б)-4800(B 4800) Ремінь Stomil Plus (Польща) DRONNINGBORG
1 261,32 ₴
- Під замовлення
- Код: B/E-4800
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь В(Б)-4800 (B/E-4800) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0301360; DEUTZ-FAHR: 621852; 880022150475; 0620 1852; 088-002215-0.475; DRONNINGBORG: 41943000; 41943200; D41943000; D41943200; JOHN DEERE: Z32041; MASSEY FERGUSON: 71326253; 3287276M2; 71326253V; NEW HOLLAND: 246727; 80246727 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4826 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4756 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0301360; DEUTZ-FAHR: 621852; 880022150475; 0620 1852; 088-002215-0.475; DRONNINGBORG: 41943000; 41943200; D41943000; D41943200; JOHN DEERE: Z32041; MASSEY FERGUSON: 71326253; 3287276M2; 71326253V; NEW HOLLAND: 246727; 80246727 |
| Позначення виробника | B/E-4800 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 261,32 ₴




