
614166 В(Б)-5045(B 5045) Ремінь Gates (США) SAMPO ROSENLEW
2 893,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1401378
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5071 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5045 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5001 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401378; CASE INTL., HARVESTER: 135594C1; CLAAS: 623427.0; 623427.1; DRONNINGBORG: 41942200; D41942200; MASSEY FERGUSON: S0614166; SAMPO ROSENLEW: 614166 |
| Позначення виробника | G1401378 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 893,62 ₴

