
1141789/0114 1789 В(Б)-6340(B 6340) Ремень Endura (Индия) DEUTZ-FAHR
648,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122303
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14268
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 6366 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 6340 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6296 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1501475; CASE INTL., HARVESTER: 87608414; 841622; CLAAS: 509035.0; 509035.1; DEUTZ-FAHR: 1141789; 0114 1789; MASSEY FERGUSON: 405926M1; 405928M1 |
| Позначення виробника | B-6340 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648,24 ₴

