
1139091/880022157250/0113 9091/088-002215-7.250 Д(Г)-2560(D 2560) Ремінь Gates (США) DEUTZ-FAHR
3 775,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0203201
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2610 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2560 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2490 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0203201; CLAAS: 617001.0; DEUTZ-FAHR: 1139091; 880022157250; 0113 9091; 088-002215-7.250; MASSEY FERGUSON: 70518656 |
| Позначення виробника | G0203201 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 775,08 ₴

