
6211046/880022157307/0621 1046/088-002215-7.307 Д(Г)-3150(D 3150) Ремінь Endura (Індія) DEUTZ-FAHR
1 208,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00045143
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
17936
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3080 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1903244; DEUTZ-FAHR: 6211046; 880022157307; 0621 1046; 088-002215-7.307; JOHN DEERE: H23927; ZY72690 |
| Позначення виробника | D-3150 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 208,04 ₴

