
560562.0 Д(Г)-3350(D 3350) Ремень Rubena (Чехия) CLAAS
2 187 ₴
- В наявності
- Код: D(Г) - 3350cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
17967
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3400 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3280 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1403248; CLAAS: 560562.0; JOHN DEERE: ZY70720 |
| Позначення виробника | D(Г) - 3350cz |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 187 ₴

